cfad9abf90fbfa3affe6dbd14017da71

Tule pildistama aprillis ja saad TASUTA vinge uudistoote

 

Tule aprillis 60 minutilisele fotosessioonile ja saad fotosessiooniga kaasa ainulaadse ning uudse fototoote - fotokarbi - täiesti TASUTA (väärtus 45 EUR)!

Mis on fotokarp?

Fotokarp on uudne ja huvitav viis säilitada fotosessioonil tehtud fotosid. Sobib ideaalselt nii lapseootuse ja beebipiltide kui ka pere ja pulmapiltide hoidmiseks. Samuti ideaalne kink vanematele või vanavanematele.

Käsitsi valmistatud karp on vastupidav, kaunis ja kõrgkvaliteetne. Iga karp saab unikaalse kujunduse karbile prinditud fotoga. Väljaprinte on karbis 20 ja kõik kõrgkvaliteetse trükiga, mida ei anna võrreldagi massilaborite odavprintidega. Karbi sisu ehk pildid saad valida ise fotosessiooni valikgaleriist.

Fotod karbis on 15×23 cm ja ilusa valge ääreraamiga.

Kas pole äge?

Kuidas seda endale saada?

Seda unikaalset karpi saab tellida ainult professionaalsetelt fotograafidelt. Poelettidelt ja massilaboritest seda ei leia. Peale fotosessiooni valid näidisgaleriist välja 20 fotot, mida karpi panna soovid ning esitad mulle tellimuse. Kui 20 fotost karbis sulle väheks jääb, saad juurde tellida lisaprinte.

Fotokarbi hind (karp+20 fotot) on 45 EUR.

Kui tuled 60 minutilisele fotosessioonile aprillis, kingin karbi ja 20 väljaprinti sulle täiesti TASUTA! Pakkumine kehtib ainult aprilli lõpuni ja kordamisele ei tule. Kasuta võimalust ja tegutse!

Broneeri fotosessiooni aeg või küsi lisa

Vaata rohkem infot 60 min fotosessiooni kohta

NB! Tasuta kinkekarbi saavad need, kes tulevad pildistama vahemikus 14.04-30.04 2015 või soetavad selles vahemikus kinkekaardi. Eelnevalt väljastatud kinkekaarte, sooduskaarte ja muid kuponge antud pakkumisega koos kasutada ei saa. Kui on küsimusi, helista 55 631 517 (Gitta) või saada e-mail: gitta@happydaysfotod.com

01

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *