IMGP6054-Edit

Super kingitus väikestele tüdrukutele – portreesessioon

Minu 12-aastasele tütrele meeldib hirmsasti kaamera ees poseerida. Ja seda igal võimalusel. Vahel tuleb ta minuga stuudiosse sessioonile kaasa, ootab kannatlikult ülakorruse kostüümilaos või teeb meiginurgas endale meiki kuni ma kliendid ära pildistan, et saada siis 10 minutiks kaamera ette poseerima. Tänu temale ja kõikidele neile väikestele tüdrukutele, kes on käinud minu juures stuudios pildistamas, kas siis niisama või sünnipäeva pidamas, ma tean , et on väga paljusid tüdrukuid, kellele hirmsasti meeldib modelli rollis olla ja kes tahaksid õppida, kuidas fotol poseerida, endale fotomeiki teha ning ma olen tõsiselt mõelnud ühele selleteemalisele kursusele või koolitusele. Aja puudusel on see hetkel jäänud vaid minu pähe. Aga juhul kui leidub huvilisi, andke endast kuidagi märku, see oleks mulle lisamotivatsiooniks.

Unistuste foto seinale
Liisuga (fotol) on meil aga õige pea plaanis veel üks huvitav projekt. Oleme selleks valmistunud juba paar kuud, erinevaid aksessuaare kokku tellides. Sündimas on foto, kus Liisu on enda unistuste rollis. Mis see täpsemalt on, saate ehk peagi teada. Plaanis on see foto printida ka lõuendile ja see hakkab kaunistama Liisu toa seina.
Tegelikult väikestele tüdrukutele on mul plaanis tulevikus teha suisa spetsiaalsed paketid, kus saab siis erinevaid unistuste sessioone ja -fotosid teostada. Hetkel aga töötab asi nii, et sa lihtsalt kirjutad mulle enda unistustepildist või ideest, mida sinu laps endale sooviks ja saame siis koos teemat arendada ja arutada 30 min või 60 min fotosessiooni paketi raames. Sõltuvalt sinu ideest saame kujundada ja stiliseerida sessiooni (hea ettevalmistus on hea pildi saladus), kasutada saame  stuudio suurt kostüümiladu, vajadusel ka ostame või tellime mõne eseme (ent siis peab arvestama ooteajaga, planeeri seega võimalikult vara).

Väikese tüdruku unistuste kingitus
Kogu seda juttu kokku võttes, ma tõsiselt  arvan, et see võiks olla ühe väikese tüdruku unistuste kingitus. Kui see mõte sind kuidagi köitis, siis kinkekaartide info leiad siit. Kui tellid kinkekaardi 2 ndl enne tähtpäeva, siis jõuan lasta sulle kujundada selle ka täpselt sinu soovide järgi.

Lisainfo küsimiseks helista: 556 315 17 või kirjuta gitta@happydaysfotod.com. Siit leiad ka vormi, mille kaudu saad mulle meili saata.

Foto
Modell: Liisu
Meikup: Liisu
Ehted:  fotostuudo ehtelaegas
IMGP6030

IMGP6041

IMGP6056-Edit

IMGP6058-Edit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *