IMGP9478-Edit

Sünnipaeva pidamine (Tartus)

Sünnipäev stuudios
Fotostuudio on vahva ja omapärane peopaik eriti just lastele (alates 7a) ja noortele. Mahutame kuni 20 külalist. Kaheks tunniks on sinu kasutada fotostuudio Tartu kesklinnas koos professionaalse fotograafiga, kes tuleb kaasa teie pööraste ideedega ning samas juhendab kõiki külalisi pildistamise vältel nii, et nad näeksid  fotol välja nagu tõelised modellid.  Pildistame nii grupipilte, sõbrapilte, portreesid jm. Kõik fotod saate endale täistöödelduna plaadil. Fotod on prinditavad kuni A5 suuruseni (1748×2480 px).  Kui soovid mõne foto hiljem printida välja suuremalt, saad originaalmõõdus faili lisaks soetada (3EUR fail). Lisasoovidest anna palun fotograafile teada vähemalt 1 kuu jooksul peale fotode kätte saamist. Lisaks külalistele edastamiseks galerii link, kust saab alla laadida soovitud pilte.

Stuudioga samas ruumis asub ka kostüümilaenutus, kus on palju kauneid kleite just väikestele tüdrukutele. Kõiki seal olevaid kostüüme saate sessiooni vältel kasutada!

Stuudios on olemas meigilaud, korralik söögilaud, kohvitassid, presskann,veekeetja, ilusad kausid ja kandikud. Endal tuleks kaasa võtta ühekordsed nõud (taldrikud, topsid, lusikad), snäkid ja tort. Siit saad alla laadida nimekirja, mida kaasa võtta.

Soovi korral võid kaasa võtta enda meikari või kellegi, kes soenguid ja meike teeb. Lisatasu eest on võimalik ka meilt tellida nii mängujuhti kui ka meikarit. 

Muusika mängimiseks saame soovi korral sinu telefoni ühendada stuudios olevate kõlaritega. 

Kestus: 2h
Külaliste arv: kuni 20
Aksessuaarid ja kostüümid: olemas ja saab kasutada
Fotod: kõik pildid täistöödelduna
Asukoht: Õpetaja 9a fotostuudio

 Hind: 240 EUR 

Millest broneeringutasu 30 EUR tuleb tasuda koheselt, et kindlustada endale ruumi ja fotograafi broneering. Broneeringutasu ei kuulu tagastamisele kui sessioon tühistatakse kliendi poolt.

Sünnipäevapidu väljapool stuudiot

Tulen pildistama sinu sünnipäevapidu ka väljapool stuudiot. 

Kirjuta mulle kus pidu toimub, kui palju rahvast oled planeerinud, kui kauaks sooviksid fotograafi. Kui sa ei oska täpselt hinnata kui kauaks fotograafi soovid, kirjelda mulle ürituse ajakava ja mida pildistada (reportaaz, grupipildid, portreed kellestki, fotonurk) ja teen sulle hinnapakkumise.

Kui soovid abi ürituse korraldamisel, ruumide leidmisel või cateringi organiseerimisel, võta samuti julgelt ühendust. 

Broneeri sünnipäevapakett nii varakult kui saad, sest siis on kindel et saad just sellise aja nagu soovid! Lisainfo saamiseks helista mulle (55631517, Gitta).

Untitled-1

Soovid et tulen sinu sünnipäevapidu jäädvustama mujale? Vaata pakette siin

Teadmiseks:

  • Eraklientide pildifailid on mõeldud isiklikuks kasutamiseks. Kui soovid pilte müüa, kasutada kommertslikel eesmärkidel, näitustel või konkurssidel, ole hea ja lepi eelnevalt fotograafiga kokku.
  • Fotograaf jätab endale õiguse avaldada tehtud töid näidistöödena kodulehel, meediakanalites ja personaalnäitustel. Juhul kui sa seda ei soovi, ole hea ja teavita mind sellest sessioonile tulles.
  • Sinu pilte säilitan enda andmekandjatel kindlalt 1 kuu alates näidisgalerii üles laadimise hetkest. Kui soovid tellimusi esitada hiljem, palun teavita mind sellest.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *