IMGP9478-Edit

Sünnipaeva pidamine (ainult Tartu stuudios!)

Sünnipäev stuudios
Fotostuudio on vahva ja omapärane peopaik eriti just lastele (alates 7a) ja noortele. Mahutame kuni 20 külalist. Kaheks tunniks on sinu kasutada fotostuudio koos professionaalse fotograafiga, kes juhendab kõiki külalisi pildistamise vältel nii, et nad näeksid  fotol välja nagu päris kaanestaarid.  Pildistame nii grupipilte, sõbrapilte, portreesid jm.

Kõik fotod saate endale täistöödelduna plaadil. 

Stuudios olemas laud ja toolid. Endal tuleks kaasa võtta ühekordsed nõud (taldrikud, topsid, lusikad), snäkid ja tort. Siit saad alla laadida nimekirja, mida kaasa võtta.

Lisatasu eest (küsi hinda):

Stuudios olev meigisalong koos meikaritega, kes kõigile peolistele meigid teevad.

Stuudio dekoratsioon, mis sobiks teie peo stiiliga

Kestus: 2h (+15 min ettevalmistuse aega ja 15 min peo lõpetamiseks, koristamiseks, külaliste lahkumiseks)
Külaliste arv: kuni 20
Fotod: kõik pildid täistöödelduna
Asukoht: Sõpruse pst 2

 Hind: 263 EUR 

Sünnipäevapidu väljapool stuudiot

Tulen pildistama sinu sünnipäevapidu ka väljapool stuudiot. 

Kirjuta mulle kus pidu toimub, kui palju rahvast oled planeerinud, kui kauaks sooviksid fotograafi. Kui sa ei oska täpselt hinnata kui kauaks fotograafi soovid, kirjelda mulle ürituse ajakava ja mida pildistada (reportaaz, grupipildid, portreed kellestki, fotonurk) ja teen sulle hinnapakkumise.

Kui soovid abi ürituse korraldamisel, ruumide leidmisel või cateringi organiseerimisel, võta samuti julgelt ühendust. 

Broneeri sünnipäevapakett nii varakult kui saad, sest siis on kindel et saad just sellise aja nagu soovid! Lisainfo saamiseks helista mulle (55631517, Gitta).

Untitled-1

Soovid et tulen sinu sünnipäevapidu jäädvustama mujale? Vaata pakette siin

Teadmiseks:

  • Eraklientide pildifailid on mõeldud isiklikuks kasutamiseks. Kui soovid pilte müüa, kasutada kommertslikel eesmärkidel, näitustel või konkurssidel, ole hea ja lepi eelnevalt fotograafiga kokku.
  • Fotograaf jätab endale õiguse avaldada tehtud töid näidistöödena kodulehel, meediakanalites ja personaalnäitustel. Juhul kui sa seda ei soovi, ole hea ja teavita mind sellest sessioonile tulles.
  • Sinu pilte säilitan enda andmekandjatel kindlalt 1 kuu alates näidisgalerii üles laadimise hetkest. Kui soovid tellimusi esitada hiljem, palun teavita mind sellest.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *