Fotograaf tartus

Sõbrakuu stilistikanurgakesed

Tartu stuudio

Jaanuaris ja veebruaris saab Tartu stuudios pildistada sellistes ägedates stiliseeritud fotonurgakestes.

Kui soovid sõbrakuud stiilselt tähistada, tule pildistama! Kui oled endaga kõige suurem sõber, tule üksinda. Kui soovid seltskonda, võta kaasa kallim või lihtsalt kallid inimesed.

Igal juhul mina ja need nunnud dekoratsioonid ootame sind sajaga.

30 minutiga jõuame pildistada ühes  fotonurgas, 60 minutiga juba mitmes.

Tallinna stuudio

Tallinnas pildistan Tulbi fotostuudios ja ma tean, et ka neil on plaanis sõbrakuuks vingeid dekoratsioone üles panna, seega kui sa ei ole Tartu inimene, ära muretse, tulen heameelega pildistama ka Tallinnasse. Anna endast lihtsalt märku.

Tallinna stuudios pildistan ainult 60 min fotosessioone, samas kui soovid seda sõbra või õe/venna perega jagada, siis edukalt saab. Tallinna stuudios on broneerides ettemaks 35 EUR. Kohapeal tasumiseks jääb siis ülejäänud summa ehk 60 minuti puhul 110 EUR.

Nagu ikka, kiirematele reageerijatele paremad ajad!

Nii Tartus kui Tallinnas pildistan ka pikemaid portree, buduaari ja aktiseeriaid aga ka buduaarilikku beebiootust. Mõlemad stuudiod on sellisteks sessioonideks ideaalselt kohandatud. Olemas vastavad kujundused, valgustus, rekvisiidid ja kõik mida hing ihaldab. Vaata infot siit ja küsi lisa meili teel: gitta@happydaysfotod.com või helista 55 631 517 (Gitta)

Tartu stilistikanurgad (disainija: Helis Künnap):

Fotograaf Tartus

Fotostuudio Tartus

fotosessioon (4)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *