Otsid pulmafotograafi? Pulmapildid

IMGP8466

Sobiva pulmafotograafi leidmine võib olla päris keeruline või siis vastupidi, väga lihtne, juhul kui sa juba tead keda või mida soovid.

Minu poolt soovituseks sulle: ära vali selleks päevaks fotograafi soodsaima hinna järgi. Vaata fotograafide töid ja vali fotograaf, kelle tööd sulle meeldivad. Võimalusel vali välja mitu fotograafi ja kohtu nendega, et näha kellega klapp tekib ja koostöö sujuda võiks.

Paaride ilupildid on üks minu lemmikzanre. Püüan alati otsida kauneid, romantilisi ja huvitavaid kaadreid. Samuti on minu jaoks oluline, et teie end sel tähtsal päeval hästi tunneksite. 

Kui soovid mind pildistama pulma täismahus, siis peaksime eelnevalt kindlasti kohtuma ja päevakava ning sündmused koos üle vaatama. Ilupiltide jaoks püüa pulmapäeva planeerida kindlasti ekstra aeg vähemalt 1 h. Ideaalne oleks 2-3 h.

Suurematele ja pikematele pulmapidudele võtan kaasa assistendi. Sinu jaoks tähendab see rohkem erinevaid kaadreid ja paremat kvaliteeti. 

Lisaks pildistamisele saab minult tellida ka tseremoonia filmimist. Kui sind liikuv pilt huvitab, räägi enda soovidest ja küsi hinda.

 

TSEREMOONIA+ILUPILDID 

Tseremoonia pildistamine või filmimine

Ilupildid kuni 3h 

Hind: 250 EUR

 

Kui soovid lisaks ka grupipilte, anna mulle teada kui suur on grupp ning kas lisaks grupipiltidele soovid eraldi pilte ka pereliikmetega. Vastavalt sinult saadud infole teen sulle hinnapakkumise.

 

FOTOGRAAF TERVEKS PÄEVAKS

Kui soovid fotograafi terveks pulmapäevaks, kirjuta mulle:
kus pulm toimub?
millal?
kui palju inimesi?
mida täpsemalt pildistada soovid (valmistumine, tseremoonia, grupipildid, ringi sõitmised, pidu)?

Hind sõltub kõikidest eelnevatest küsimustest. Üldises plaanis jäävad pikemad pulmapäeva pildistamised vahemikku 350-1000 EUR. See on suur vahemik, seega küsi personaalselt pakkumist, mille saan teha lähtuvalt sinu soovidest. Pisut sõltub hind ka soovitud ajaperioodist.

 

Untitled-2

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *