Mida teha fotodega?

fr

FOTORAAMAT

Kui tahad ilusad pildid ilusasse ning vastupidavasse albumisse printida, on see sulle.
Esmaklassilise käsitööna koostatud fotoraamatut võib nimetada “fotoraamatute Mercedeseks”. Raamat trükitakse samalaadsel printeril, mida maailma tippfotograafid ja muuseumid oma kunsti eksponeerimiseks kasutavad (Epson pro seeria inkjet).
Raamatu disain on detailideni läbi mõeldud, et oleks vastupidav ja mugav lehitseda. Nii raamatu kaaned kui ka sisulehed on jäigad, kortsumis- ja rebenemiskindlad. Kaaned on lamineeritud, nii et kogemata ümber läinud kruus või rasvased näpujäljed ei riku raamatut.
Raamatu kujundus meie poolt (hinna sees). Sina saad kauni kujundusega ilusa teose, mille peategelaseks oled sa ise. See on parim viis oma pilte eksponeerida ja säilitada!

Fotoraamatu tellimisvõimalust ei ole piltide valikgaleriis ehk tellimiskeskkonnas. Kui soovid fotoraamatut tellida, saada e-mail.

 

SEINAPILDID

Kõikidele suures formaadis väljaprintide raamid valmistatakse käsitööna kogenud meistrite juures. Peale valmimist vaatan isiklikult kõik tööd üle ja garanteerin sulle parima tulemuse.

Fotokapa

KAPA plaat on soodne võimalus piltide eksponeerimiseks seinal. Kapa on u 5-10mm paksune kerge alus, millele paigaldatakse Sinu foto. Plaadil on seinakinnitused. Kapasid pakun ainult raamiga, kuna kogemus on näidanud, et ilma raamita kapad kipuvad kiirelt vormist välja minema. Kui soovid erimõõdus kapat, küsi hinnapakkumist.

  • raamiga 30x45cm (umbes A3)
65 EUR
  • raamiga 40x60cm (umbes A2)
85 EUR 
  • raamiga 60x90cm (umbes A1)
109EUR

Fotolõuend

Venitatud siseraamil. Välisraamil pole otsest vajadust. Seinakinnitustega. 

  • 30x45cm (umbes A3)
80 EUR
  • 40x60cm (umbes A2)
109 EUR 
  • 60x90cm (umbes A1)
159 EUR

Tagasi fotosessioonide juurde

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *