Mida teha fotodega?

 

001

UUDISTOODE – FOTOKARP PILTIDEGA 

Fotokarp on uudne ja huvitav viis säilitada fotosessioonil tehtud fotosid. Sobib ideaalselt nii lapseootuse ja beebipiltide kui ka pere ja pulmapiltide hoidmiseks. Samuti ideaalne kink vanematele või vanavanematele. 

Käsitsi valmistatud karp on vastupidav, kaunis ja kõrgkvaliteetne. Iga karp saab unikaalse kujunduse karbile prinditud fotoga. Väljaprinte on karbis 20 ja kõik kõrgkvaliteetse trükiga, mida ei anna võrreldagi massilaborite odavprintidega. Karbi sisu ehk pildid saad valida ise fotosessiooni valikgaleriist.  

Fotod karbis on 15×23 cm ja ilusa valge ääreraamiga.

Fotokarbi tellimisvõimalust ei ole piltide valikgaleriis ehk tellimiskeskkonnas. Kui soovid fotokarpi tellida, saada e-mail.

Hind:
45 EUR (20 pilti+karp)
lisafoto: 2 EUR/tk (hind kehtib ainult karbikomplekti tellijale)

 

fr

FOTORAAMAT

Kui tahad ilusad pildid ilusasse ning vastupidavasse albumisse printida, on see sulle.
Esmaklassilise käsitööna koostatud fotoraamatut võib nimetada “fotoraamatute Mercedeseks”. Raamat trükitakse samalaadsel printeril, mida maailma tippfotograafid ja muuseumid oma kunsti eksponeerimiseks kasutavad (Epson pro seeria inkjet).
Raamatu disain on detailideni läbi mõeldud, et oleks vastupidav ja mugav lehitseda. Nii raamatu kaaned kui ka sisulehed on jäigad, kortsumis- ja rebenemiskindlad. Kaaned on lamineeritud, nii et kogemata ümber läinud kruus või rasvased näpujäljed ei riku raamatut.
Raamatu kujundus meie poolt (hinna sees). Sina saad kauni kujundusega ilusa teose, mille peategelaseks oled sa ise. See on parim viis oma pilte eksponeerida ja säilitada!

Hinnad:

Suur fotoraamat (28x28cm), 20 lehekülge 198€
Suur fotoraamat (28x28cm), 10 lehekülge 178€
Väike fotoraamat (14x14cm) 20 lehekülge 145€

Fotoraamatu tellimisvõimalust ei ole piltide valikgaleriis ehk tellimiskeskkonnas. Kui soovid fotoraamatut tellida, saada e-mail.

 

SEINAPILDID

Kõikidele suures formaadis väljaprintide raamid valmistatakse käsitööna kogenud meistrite juures. Peale valmimist vaatan isiklikult kõik tööd üle ja garanteerin sulle parima tulemuse.

Fotokapa

KAPA plaat on soodne võimalus piltide eksponeerimiseks seinal. Kapa on u 5-10mm paksune kerge alus, millele paigaldatakse Sinu foto. Plaadil on seinakinnitused. Kapasid pakun ainult raamiga, kuna kogemus on näidanud, et ilma raamita kapad kipuvad kiirelt vormist välja minema. Kui soovid erimõõdus kapat, küsi hinnapakkumist.

  • raamiga 30x45cm (umbes A3)
48.20EUR
  • raamiga 40x60cm (umbes A2)
69.50EUR 
  • raamiga 60x90cm (umbes A1)
98.50EUR

Fotolõuend

Venitatud siseraamil. Välisraamil pole otsest vajadust. Seinakinnitustega. 

  • 30x45cm (umbes A3)
59EUR
  • 40x60cm (umbes A2)
98EUR 
  • 60x90cm (umbes A1)
159EUR

Tagasi fotosessioonide juurde

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *