Lasteaia- ning kooli lõpuaktuste pildistamine ja filmimine

 

_IGP9250-Edit

Miks tellida lõpupeole professionaalne fotograaf/filmija?
Tihti juhtub, et lasteaia või kooli lõpupeol on terve saalitäis fotograafe ja filmimehi. Igaüks püüab enda lapsest võimalikult head kaadrit pildistada või filmida. Iseenesest on see ju vahva, aga… Olen ka ise lapsevanem ja ühel hetkel hakkasin tähele panema et kui ma laste lõpuaktustel ja pidudel koguaeg kaamera taga olen, magan kõik ilusad hetked selle ehedas hetkesäras maha. Sest ma keskendun ainult kaamera või telefoni hoidmisele ja ägedate kaadrite saamisele.

Mulle väga meeldiks kui keegi need pildid seal minu eest seal ära teeks, saaksin siis ise rahulikult lõpupeo kaunitele hetketele ja emotsioonidele pühenduda ning hiljem vaataks heameelega pilte või videosid, mis on teravad, hästi valgustatud ja -kadreeritud.

Luba minul olla see, kes jäädvustab sinu lapse lõpuaktuse! Ja ise naudi hetke! Need on hetked, mis ei kordu kunagi. Võta sellest maksimum!

Soovitan lõpupidude pildistamised ja filmimised võimalikult vara broneerida, nii võid olla kindel et saad endale pildistaja või filmija endale sobival ajal.

Hinnapäringut tehes ole hea ja anna mulle infot:

Kus pidu toimub?

Mis pidu täpsemalt?

Kui kaua kestab?

Mida soovid pildistada? Pidu, portreed lastest, fotod peredest, sõbrapildid, grupipildid, aastaraamatu jaoks portreed jne. Anna mulle nii täpne ülevaade kui hetkel tead ja oskad.

Kui suur on rühm? Ehk kui paljusid inimesi pildistama peab?

Pildid edastan originaalmõõdus ja täistöödelduna ühel plaadil. Samuti võimalik saada parooliga kaitstud veebigalerii, kust võimalik otse alla laadida endale sobivaid fotosid originaalmõõdus. Hea lapsevanematele jagamiseks meili teel.

Kirjuta või helista, kontaktid leiad siit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *