hd (7 of 54)-2

Kus pidada sünnipäeva?

Kui otsid erilisemat võimalust sünnipäevapeo korraldamiseks, siis üks võimalus on pidada pidu fotostuudios.

Olen stuudios pidanud mitmeid laste sünnipäevasid. Nii esimese klassi lastele kui ka veidi suurematele. Stuudiosünnipäev koos pildistamisega on meeldinud nii väiksematele kui ka juba veidi suurematele noortele.

Sünnipäeva kestus on tavaliselt olnud 2 tundi, selle ajaga jõuame teha palju pilte. Kaasa võib tuua erinevaid aksessuaare, vahetusriideid.

Stuudios saab katta väikese rootsi stiilis laua suupistetega ning heal juhul mahutame kuni 20 inimest.

Stuudio sünnipäev võib olla ka veidi suurematele inimestele, oleks ju vahva kutsuda kokku kõik head sõbrad ning teha nendega koos mälestuseks üks pildistamise ralli.

Siin näed väikest pildivalikut minu enda lapse sünnipäevapeolt. Sünnipäeva pidasime 2 tundi, jõudsime süüa, juua, jutustada, avada kinke, tõsta sünnipäevalast üles tooliga, poseerida kõikvõimalike aksessuaaridega ning pidulikult süüa ära ka tordi. Kokku tuli peost 300 pilti. Kõik originaalfailid laen alla laadimiseks üles dropboxi, mille linki saab peale sünnipäevapidu mugavalt kõikidele külalistele jagada.

Sünnipäevapeo pidamise soovitan broneerida võimalikult varakult, sest siis saad kindel olla, et saad just endale sobiva aja.

Vaata sünnipäeva pidamise kohta rohkem infot siit

hd (12 of 54)-2

hd (15 of 54)-2

hd (35 of 46)

hd (47 of 54)-2

 

hd (4 of 49)-2

hd (5 of 54)-2

hd (6 of 49)-2

hd (8 of 54)-2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *