Fotostuudio Tartus

Head fotostuudiod Tartus ehk kus minu pildid sünnivad

Täna tahaks paari sõnaga kirjutada stuudiotest, kus Tartus pildistan. Kasutan juba aastaid pildistamiseks rendistuudioid ehk siis stuudioid, mida omanikud välja rendivad. Miks mul oma päris oma stuudiot ei ole, see on pikem jutt, võibolla kirjutan sellest kunagi aga mitte täna.

Igal juhul olen ääretult tänulik fotograafidele, kes fotostuudioid rajanud on, nendega majandavad, neid arendavad ja rendivad. Kõik, kellel oma stuudio, teavad, et selle majandamine ei pruugi just alati kõige lihtsam olla. Ka Tartus on viimasel aastal paar stuudiot vähemaks jäänud. Seega minu suur kummardus neile, kes pinnal on püsinud!
Ilmselt on paljud juba lugenud minu Tallinna stuudio leiust. Kui mitte, siis uuri selle kohta siit.

Head fotod sünnivad heades stuudiotes

Kui hakkad fotograafina tööle, hakkab sul tekkima järjest vajadusi – küll valgustuse, aksessuaaride, lisaseadmete, tehnika, taustade jm suhtes. Lisaks on vaja ruume, kus saab pildistada pidusid või ruume, kus saab teha buduaarisessioone, mängulisi perepilte, kauneid beebiootuse seeriaid jm. Kõiki neid nõudeid ei pruugi alati üks stuudio rahuldada. Seega olen vahelduva eduga rentinud mitmeid stuudioid korraga.  Tänaseks olen aga leidnud kaks väga ideaalset ruumi, millega on minu sessioonide vajadused ideaalselt kaetud. Saan sulle pakkuda nii vinge sünnipäevapeo kui tüdrukuteõhtu pidamist (koos lisateenustega), ägedaid perepildistamise võimalusi kui ka romantilisemat keskkonda paaripiltideks ning õrna-huvitavat valgust portree ja buduaari pildistamiseks. Soovi korral saad minu kaudu laenutada pildistamiseks ka kauneid kleite ja kingi. Kirjuta v helista ja räägime!

Näitan nüüd pisut lähemalt, millistes stuudiotes ma Tartus pildistan.

Lõuna Eesti suurim fotostuudio

See stuudio on tõesti Lõuna Eesti suurim. Ilma liialduseta. Siin on mitu avarat erinevate võimalustega ruumi, kus saab pidada nii vahvaid sünnipäevapidusid kui ka tüdrukuteõhtuid. Olemas ka avar meigikass, kus saab tellida nii meigikoolitusi, fotomeike, soenguid. Soovi korral dekoreerime peoruumid vastavalt sinu soovidele, lisaks võimalus tellida peojuhti, kvaliteetseid ja maitsvaid snäkke lauale, tüdrukuteõhtule striptiisi ja palju muid vahvaid võimalusi. Kui sul soov pidada üks eriti äge pidu ja see kõik ka professionaalselt pildile jäädvustada, siis kirjuta mulle.

Samas stuudios olemas ka klassikalised ühevärvilised taustad, mitmeid muid erinevaid tasutatapeete, korralik  stuudiotehnika ja palju vahvaid rekvisiite nii ägedate perepiltide kui ka ametiportreede või misiganes muude fotode tegemiseks. Samuti on siin olemas hea loomulik valgus ja sobiliku kujundusega nurgakesed kaunite buduaaripiltide, aktide ja isikupäraste portreede pildistamiseks.

Tulekul ägedad  jõuludekoratsioonidega pildistamisnurgad 

Sel sügisel saab siin stuudios dekoreeritud ka 4 erineva kujudusega jõulunurka. Need saavad olema tõelised pärlid!

Kuna pildistan ka muid sessioone, siis jõulusessiooni aegasid saab olema piiratud arv. Pildistamised oktoobri lõpus ja novembri alguses.

Valikus 60 min (4 dekoratsiooni) või 30 min (2 dekoratsiooni) või 15 min (1 dekoratsioon) sessioonid.

Täpsem info ja pildid jõulunurkadest varsti tulekul. Soovid jõuludeks kauneid pilte, broneeri aeg juba täna!

Stuudio asukoht: Sõpruse pst 2

Parkimine:  maja taga tasuta, maja ees 1 h tasuta

Stuudio kasutamisvõimaluse eest olen tänulik Helis Künnapasele.

lounaeestisuurimstuudio

 

Armas buduaarilik stuudio

See stuudio on lihtsalt täielik pärl. Hästi salongilik, buduaarilike elementidega ja ideaalse loomuliku valgusega. Siin sünnivad erilised portreed, buduaaripildid ja ka aktid. Vahel harva ka perepildid. Aga peamiselt kasutan seda stuudiot siiski buduaarifotode jaoks.

Asukoht: Teguri 45

Parkimine: tasuta

Stuudio kasutamisvõimaluse eest tänan Kristel Vaske.

Untitled design (1)

Niisiis, ootan sind pildistama. Fotosessioonide info leiad siit

Kõik sessioonid saadaval ka kinkekaardina.

2 h portree- või buduaari/akti sessioonide kinkekaarte võimalik realiseerida ka Tallinnas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *