8

Perepilte on alati vahva teha

Esiteks seetõttu, et fotostuudio, kus oma töid teostan, on kohe loodud perepiltide tegemiseks. Siin on ruumi lastel vabalt jooksmiseks ja ruumihätta ei jää ka siis, kui on mitme pere koos pildistamine. Lisaks on stuudionurgas vahva mänguasjalaegas, mille sisu lapsi alati köidab.

Vahvate perefotode  ideed sünnivad enamasti otse fotosessioonil. Lastega on keerukas kõike ette planeerida. Nad ise on nii loovad, et dikteerivad sulle, mida ja kuidas nad teha soovivad. Ja jumala eest, nende soove ei saa juba eirata seetõttu, et need on nii lahedad. Ja mida on vaja lahedate piltide saamiseks? Lahedaid ideid ja emotsioone!

Muidugi võib kodus eelnevalt läbi mõelda paar fotot, mida kindlasti teha soovitakse ning kindlasti saavad need ka teoks. Ent enamasti pole oma pead väga palju vaevata vaja, ägedaimad perepildid sünnivad otse stuudioplatsil tekkinud ideedest ja emotsioonidest.

Selle pere üheks sooviks oli teha foto, kus pere lamab põrandal ja pildile jääb kompositsioon nende nägudest. Teiseks pakkusid nad välja lastega võimlemise, kuna kodus kombeks seda harrastada. Kuna teadsin, et selle pere suurem tüdruk oli hiljuti koos isaga ühel vahval lauluplaadil koos laulnud, siis oli mul see CD kaasas ning pilti sai tehtud ka plaadiga.

Milline lugu võiks olla sinu perel? Uurime koos järele. Tule pildistama!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *