Kontakt

Fotograaf Gitta Veber 

kodukale

Igapäevaselt elan ja töötan Tartus aga mulle meeldib liikuda. Vähemalt kord kuus teen stuudio sessioone Tallinnas ning kui keegi soovib mind kutsuda Viljandisse või Pärnusse või Eestist kaugemalegi, siis kirjutage aga julgelt. Häid renditavaid stuudioid või pildistamiskohti leidub igas suuremas linnas ning võib vabalt juhtuda, et ühildan enda liikumishimu Sinu fotosoovidega. Seega anna aga enda imelistest soovidest julgelt märku.

Helista: GSM: +372 55 631 517 (Gitta)

Kirjuta: gitta@happydaysfotod.com

Kasutada allolevat vormi. Vastan 24 h jooksul.

Nimi:

Email:

Sinu küsimus või tekst:

Turvaküsimus
1+1=? 

Stuudiod, mida pildistamiseks rendin
Head fotod sünnivad heades stuudiotes!

TARTUS
Sõpruse pst 2
Lõuna-Eesti suurim ja avaraim, kahe stuudioruumiga fotostuudio. Siin on hea stuudiotehnika ja kõik vajalik vahvate perefotode tegemiseks aga ka küllaldlaselt naturaalset valgust kaunite portreede ja buduaarifotode jaoks.  Väga sobilik ka pidude pidamiseks. Sünnipäevad, tüdrukuteõhtud (võimalus tellida koos dekoratsioonide ja stilistikaga, olemas suur meigiruum). Lisaks aastaringselt erinevad teemanurgad, pidevalt uuendused ja uued lisavõimalused.

lounaeestisuurimstuudio

Teguri 45
Ääretult armas, buduaarilike elementidega stuudio, super hea naturaalse valgusega. Siin valmivad eriliselt kaunid buduaari ja -portreepildid. Aga sobilik ka lihtsamate perefotode tegemiseks.
Untitled design (1)

TALLINNAS
Pärnu maantee 142
Kõik fotograafid kellega vestelnud olen, teavad, et Tallinnas on üks tõeliselt vinge valguse, taustade ja dekoratsioonidega fotostuudio. Ja selles stuudios sünnivadki alates  2017 aasta suvest minu imelised portree- ja buduaaripildid. Siin on kõik unistuste sessiooniks vajalik. Kaks erineva disainiga ja värvigammaga saali. Rohem infot ja pilte vaata siit