Saame tuttavaks

Fotograaf Gitta Veber

Gitta Veber

Mõned faktid minust:

- Fotograafi ametiga alustasin 2007 aastal seltskonnafotograafina (ajakirjad Just ja Kroonika, Õhtuleht). 

- 2007-2010 tegutsesin vabakutselise meediafotograafina (fotod erinevatele veebi- ja paberväljaannetele).

- 2010 hakkasin huvi tundma stuudios pildistamise vastu, läbisin vastava kursuse ning hakkasin pildistama stuudios peresid, portreepilte jm.

- Olen läbinud mitmeid professionaalseid fotokoolitusi nii kodumaiste kui välismaiste fotograafide käe all. Parimaks õpetajaks on siiski omad aastatepikkused kogemused! 

- Mulle meeldib endiselt pildistada väga üritusi ja seltskonda.

- 2013 aastast alates on üheks minu lemmiksuunaks olnud portree- ning buduaari- ja aktifotod. Seda just seetõttu, et mulle meeldib kui saan end fokusseerida pildistamisel ühele inimesele. Tuua välja tema parimad küljed ja eripära. Lisaks on see suurem väljakutse oma töötlemisoskuste lihvimiseks.

- Olen väga avatud kõikvõimalikele moefoto projektidele.

- Minu esimene töökoht oli uudistelehes ajakirjanikuna, vabakutselise ajakirjanikuna töötasin vahelduva eduga kokku pea 10 aastat.

- Alates 2010 aastast olen aktiivselt tegelenud veebiturundusega, see on minu teine leib.

- Võin sulle teha nii vahvad perepildid, lummavad portreed kui ka müüvad tootefotod. Olen mitmekülgne, tulen ideedega kaasa ja jagan ka ise rohkelt ideid.

 

Pildistamise paketid, teenused ja hinnad leiad siit

 

TEADMISEKS

  • Eraklientide pildifailid on mõeldud isiklikuks kasutamiseks. Kui soovid pilte müüa, kasutada kommertslikel eesmärkidel, näitustel või konkurssidel, ole hea ja lepi eelnevalt fotograafiga kokku.
  • Sinu pilte säilitan enda andmekandjatel 1 kuu näidisgalerii üles laadimise hetkest. Selle aja jooksul palun tellimus esitada või leppida kokku pikem säilitusaeg.