IMGP7864-Edit

Buduaariseeria Tallinna fotostuudios

Kes veel ei tea, siis juba mõnda aega pildistan buduaari- ja aktisessioone ka Tallinnas.  See sessioon on pildistatud Tallinna ühes uhkeimas stuudios (Tulbi fotostuudio). Kui soovid minuga Tulbi stuudios sensuaalseid pilte pildistada, siis sinna stuudiosse buduaari aegasid pakun alles jaanuarisse. Novembris ja detsembris on Tulbi stuudio jõulufotode lainetel, seega nendel kahel kuul pildistan Tallinna buduaarisessioonide soovijaid mõnes eksklusiivses ja kaunis hotellitoas. Muidugi olete oodatud ka Tartu stuudiosse, kus on ka imeilusad dekoratsioonid buduaaripildistamisteks ja väga head võimalused akti ja low key pildistamiseks.

Buduaarisessioonid on minu üheks lemmiksuunaks olnud juba 2 aastat ning minu uus, valmimisel olev kodulehekülg, hakkab pakkuma pildistamiseks rohkelt just selliseid sessioone, kus saan inimestega töötada sessiooni ajal üks ühele.

Buduaarisessioone pildistan nii Tallinnas kui Tartus (peagi avaldan supervinge näidissessiooni ka Tartu stuudiost, haagi end minu lehe külge Facebookis ja püsi kuuldel). Juhul kui sul tekib isu ennast või oma kaasat kaunite fotodega hellitada, siis buduaarisessioonide info leiad siit.

Sessioon on saadaval ka kinkekaardina.

IMGP7819-Edit

IMGP7843-Edit

IMGP7875-Edit

IMGP7915-Edit-2

IMGP7936-Edit-2

IMGP7975

IMGP7989-Edit

IMGP7997-Edit

IMGP7998-Edit

IMGP8001-Edit

IMGP8012-Edit

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *