IMG_7096

Buduaari- ja portree sessioonid Tallinnas

Sel suvel otsustasin, et võtan vastu ka mõned Tallinna buduaari pildistamised. Seoses sellega olin paar päeva ruumide otsingul. Kaevasin läbi kõik  hotellid ja stuudiod, lootes leida sobivat kohta selliste sessioonide tegemiseks. Soovisin, et seal oleks super hea valgus, õrn ja romantiline keskkond ja kõigele lisaks ka hea asukoht ning tasuta parkimine. Palju tahetud, eks :) Aga ma leidsin! Loobusin esialgu hotellidest, kuna stuudio võimaldab olla paindlikum. Nii dekoratsiooni kui ka aja suhtes. Seega jäid lõpuks sõelale ainult stuudiod ning üks tundus  piltidel eriti vinge. Valisin selle ja tegin  seal esimese sessiooni ning võin öelda, et see stuudio ei ole mitte ainult vinge vaid see on ülivinge ruudus! Seega olen ma väga elevil ja ootan uusi buduaari ja portree pildistamisi Tallinnas juba väga.

Portree

Mul ei ole veel kokku pandud portree sessiooni pakette ja hindasid, aga kui sind peaks huvitama üks kaunis portreeseeria endast, siis kirjuta mulle enda soovidest (gitta@happydaysfotod.com) ja koostan sulle  vastavalt sinu soovidele pakkumise.  Lisaks naistele on  loomulikult pildistama oodatud ka mehed.

Buduaar

Buduaarisessioonile võivad tulla nii   naised kui ka mehed. Meeste puhul on sessiooni ülesehitus, dekoratsioonid ja poosid loomulikult pisut teise iseloomuga aga kokkuvõttes valmib ka siin selline pisut sensuaalsema moega portreeseeria. Lisaks võib tulla buduaarisessioonile ka koos kaaslasega (sel juhul tuleb ta ka pildile) või siis selliselt, et kaalsane ühineb kuskil 30 min enne sessiooni lõppu.

Kui Tartu klientidega ma üldiselt enne sessiooni ka kohtun ja arutame detailid läbi, siis Tallinna klientidega mul vahel õnnestub eelnevalt kohtuda, vahel mitte. See sõltub, kui kiiresti sessiooni aega soovite ning kas olen lähiajal Tallinnasse tulemas. Üldiselt aga oleme saanud edukalt hakkama ka telefoni ja muid teabevahendeid kasutades.

Meik ja soeng

Ahjaa, Tallinnas on mul pakkuda ka super  meikar, kes soovi korral sätib ka sinu juuksed. Meik tehakse enne sessiooni algust stuudios. Meigi tegemiseks kulub  60 min ja kui soovid juuste sättimist ka, siis teine samapalju juurde. Seega soovitan sul eelnevalt kõhu ilusasti täis süüa või võta midagi näksimist kaasa, sest tuleb mitmetunnine üritus :)

Buduaari sessioonide põhjalikuma info ja hinnad leiad siit

Soovid seda kogemust kellelegi kinkida, vaata siia

Ja nüüd näitan teile Tallinna stuudio ruume ka lähemalt. Ja need on kõigest seinad! Mõlemasse ruumi on võimalik üles sättida erinevaid installatsioone, kirjuta oma soovist ja uuri täpsemalt minu käest meili teel.

Kui paneme kokku sinu soovid, minu oskused ja saame need realiseerida sellistes imelistes ruumides, siis võid 105%  kindel olla, et tulemus saab olema ülivõrdes kõike, millest unistanud oled.

Heledamates  toonides saal:

Tulbi 5

Tulbi 6

Tulbi 8

Tulbi 9

Tulbi 10

Tulbi 13

Tumedamates toonides saal:

IMG_7031

IMG_7135

IMG_7036

image1

IMG_7070

IMG_7142

IMG_7112

Meigisalong:

IMG_7085

No kas pole armas? Soovid koos minuga seal pildistada? Vaata buduaarisessioone või kirjuta mulle: gitta@happydaysfotod.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *