IMGP6422-Edit

Beebiootuse jäädvustamine

Tahaks kirjutada kohe mitut asja. Esiteks seda, et Tartu stuudiosse ilmub üha enam nii nunnusid buduaarilikke elemente, et ma juba ei jõua ära oodata millal järgmist beebiootuse sessiooni pildistada saan. Teiseks, ma ei jõua ära oodata päeva kui suudan tekitada endale aja uue kodulehekülje ehitamiseks, kus sul oleks võimalik vaadata fotosid teemade kaupa ühtsete pildigaleriidena. Ja tegelikult ma tean, lisaaega ei teki kunagi niisama, see tuleb võtta. Ehk siis mõned asjad tuleb lihtsalt kätte võtta ja ära teha, ootamata aega ja ootamata seda õiget hetke.

Koos perega

Aga beebiootuse sessioonid. Nii Tartu kui Tallinna stuudiod on beebiootuse seeriateks lausa imelise keskkonnaga. Peale alloleva sessiooni tegemist on Tartu stuudiosse lisandunud nii kauneid uusi taustasid ja aksessuaare, et ma juba täiega ootan igat sessiooni. Beebiootust on võimalik tulla pildistama koos perega, kaaslasega või üksinda 60 minutilisele sessioonile.  Jah, valikus on ka 30 minutilised sessioonid aga need jätaks pigem kiirete portreede või -perepiltide pildistamiseks. Beebiootuse fotode saame kindlasti paremad kui saad võtta pisut rohkem aega.

Beebiootuse buduaar

Neid, kes soovivad eriti eksklusiivseid ja intiimseid beebiootuse fotosid, ootan  beebiootuse buduaari pildistama. Mul ei ole täpsemalt veel üleval selle sessiooni üksikasjalikku infot aga põhimõtteliselt kogu info saad kätte ka siit buduaari sessiooni lehelt. Ajakulu ja hind ja sisu on üsna sama ning pildistan neid sessioone nii tartu kui Tallinna stuudios. Beebiootajale lihtsalt annaks pisut asjakohasemaid näpunäiteid riietuse osas.  Kahetunnist beebiootaja buduaarisessiooni on võimalik korraldada ka nii, et lõpupiltideks tuleb kohale ka sinu kaaslane või pere ning lõpetame sessiooni kõigiga koos. Kirjuta mulle oma nägemusest ja soovist ning saame kohandada just sulle sobiliku sessiooni.

Suur tänu allolevale armsale perele ilusaks olemise eest!

IMGP6370

IMGP6402-Edit

IMGP6427-Edit

IMGP6441-Edit

IMGP6443-Edit

IMGP6453-Edit

IMGP6472-Edit

IMGP6475-Edit

IMGP6484-Edit

IMGP6492-Edit

IMGP6496-Edit

IMGP6499-Edit

IMGP6507-Edit

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *