IMGP6604-Edit-Edit

Aktifotod stuudios

Eelmise aasta lõpus otsisin ühes Facebooki grupis modelli, kes oleks nõus poseerima pisut paljastavamatel fotodel.  Mul on viimase 2 aasta jooksul olnud palju ägedaid akti ja buduaari sessioone ning tonnide kaupa megailusaid galeriisid ja pilte  aga klientide käest ei julge ma kunagi küsida, kas fotosid ka avaldada võiks. Kuna tegu on  üsna privaatse sessiooniga, siis mulle tundub, et selline küsimus oleks isegi kohatu. Seega oli mul plaan otsida modelle ja teha näidisprojekte. Aasta lõpp läks aga nii töötihedaks, et jõudsin pildistada ainult ühe valitud modelliga ning needki pildid sain lõplikult töödeldud alles nüüd. Mõned nendest siis vaatamiseks ka teile.

Kui soovid tulla sarnasele sessioonile, siis info leiad siit. Soetada saab ka kinkekaarte (see info pigem siis meestele, kes soovivad oma naisi meeldivalt üllatada).

Mida selline sessioon  naisele annab?

Enesekindlust, mis teadupärast teeb naise veel veetlevamaks. Kui naistel õnnestub kõrvalt näha kui ilusad nad tegelikult on, muutub kogu nende hoiak. Hea valguse ja õigete poosidega tehtud fotod on totaalselt midagi muud kui pildistada end ise kuskil hämaras nurgas suvalises poosis. Peale igat sellist sessiooni olen saanud e-maili, kus on kirjas:  ma poleks elades uskunud, et minust niipalju ilusaid pilte on võimalik saada.

Kui buduaar või akt on sinu jaoks liiga julge ette võtmine, siis tule kasvõi lihtsalt portreesessioonile. Naiselikke ja sensuaalseid pilte saab teha misiganes riietuses. Sessioonile lisab täpi professionaalne fotomeik, mis tehakse enne pildistamist.

IMGP6634-Edit

IMGP6636-Edit

IMGP6642-Edit

IMGP6651-Edit

IMGP6652

IMGP6586-Edit

IMGP6664-Edit

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *