magamistuba

Sensuaalne foto magamistoa seinale

Selle fotosessiooni eesmärk oli saada pilt paarikese magamistoa seinale. Fotod sündisid mul peas ammu enne, kui pildistama asusime.

Mõtlesin, et pilt võiks olla üsna üetooniline. Kuna magamistoas pidi olema punaseid toone, tekkis idee kasutada piltidel punast maasikat. Modellide ülakehad pidid jääma katteta.

Kui sa pole just proffessionaalne modell, siis nõuab akti pildistamine erilist julgust ja poseerimisoskust. Koostöö sujus ülimalt hästi ja mulle tundus, et kohati nad unustasid, et ma üldse kaameraga pilti püüdmas olin. Seega kõik töötas ideaalselt.

Kingiidee: Miks mitte kinkida kallimale sünnipäevaks, pulma aastapäevaks või kohtumise aastapäevaks sensuaalne fotosessioon koos endaga. Lahe kingitus nii mehele kui naisele.

Vaata kinkekaarte

Fotostuudio Tartus. Aktifoto magamistoa seinale Sinust ja Sinu kallimast. Hea kingiidee.Fotostuudio Tartus. Aktifoto magamistoa seinale Sinust ja Sinu kallimast. Hea kingiidee.Fotostuudio Tartus. Aktifoto magamistoa seinale Sinust ja Sinu kallimast. Hea kingiidee.Fotostuudio Tartus. Aktifoto magamistoa seinale Sinust ja Sinu kallimast. Hea kingiidee.Fotostuudio Tartus. Aktifoto magamistoa seinale Sinust ja Sinu kallimast. Hea kingiidee.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *