IMGP7864-Edit

Portree. Buduaar. Akt

Milleks?

Enamasti tulevad naised sellele sessioonile, et üllatada kallimat kaunite fotode- või seinapildiga. Kingitust tehakse nii pulma-aastapäevaks, kohtumise tähistamiseks, sünnipäevaks kui ka jõulukingiks. Aga on  ka neid, kellele pole põhjust ega tähtpäeva vaja vaid üllatavad elukaaslast niisama kauni kingiga. Olen naistelt tihti ka tagasisidet küsinud, et kuidas mees sellisele kingile reageeris ja tagasiside on väga positiivne. Mehed on olnud väga üllatunud ning elevil. Kõige sagedamini kingitakse seinapilti, aga on tellitud ka albumeid ja lihtsalt paberpilte. Kõiki neid asju saad minult peale sessiooni prof tasemel kvaliteediga tellida. Kingitust tehes ole ainult hea ja planeeri võimalusel aeg nii, et saaksid pildistamise ette võtta 1-3 kuud enne kinkimise tähtaega. Olen tulnud naistele vastu ja teinud selle töö ära ka kiirprojektina, nii et 2 nädala pärast peale pildistamist on seinapilt vähemalt valmis aga selle arvelt peavad minu teised kliendid pikemalt oma pilte ootama. Ühe portree-või buduaarisessiooni galerii sorteerimisele ja esmase värvikorrektsiooni tegemisele kulub minul 1 tööpäev ning hilisem peentöötlus 30-60 minutit üks pilt.   

Teine põhjus,  miks tullakse, on soov teha pilte iseendale. Huvitav asi, mida tähele olen pannud, on see, et kallima jaoks teevad pilte enamasti nooremad naised aga pisut eakamad naised kingivad tihti sessiooni iseendale. See ei ole reegel aga valdavalt on  nii. Olen palju kuulnud seda, et soovitakse oma ilu jäädvustada kuni seda veel on. Mina muidugi arvan, et naine on ilus igas vanuses ja vormis ning alati parimais aastates nagu Karlsson ütles. Muide minu juures on buduaari sessioonil käinud ka 50 aastaseid naisi,  kes oma ilu ja vormiga on olnud mulle suureks eeskujuks. 

Ja kolmas põhjus miks tullakse, on see, et keegi on selle sessiooni kinkinud. Enamasti teeb sellise kingituse naisele elukaaslane-mees-kallim aga on ka sõprade-sõbrannade poolt kingitud tulevasele pruudile või isegi pulmakingiks (kinkekaardi info leiad selle lehe lõpust). 

Ükskõik, mis põhjusel naised minu juurde saabuvad, üks asi on kindel, kõik, kes on andnud tagasiside, on öelnud, et nad poleks iial uskunud, et neist nii palju ilusaid pilte saada võib. Tõde on see, et igaühes meist on peidus supermodell,  ka sinus. Kas selle teadvustamine võiks sinu enesetunnet tõsta?

buduaar2

Portree, buduaar või akt?

Sensuaalseid pilte saab hea valguse, poosi, meigi ja stilistikaga edukalt teha misiganes riietes. Piisab kui haarad sessioonile kaasa enda lemmikriided või mõned seksikamad riidetükid ent sama hästi pildistan sind ka kaunis pesus, voodilinade vahel, kangastega, varjude mänguga sinu kehal vms. Tulemuseks on naiselikud, silmipimestavalt kaunid fotod sinust, millest õhkab sinu isikupära ja sensuaalsust. Milliseks see sessioon kujuneb ja mida sa selle sessiooni ajal kannad, on sinu enda valik. Saame eelnevalt kõik sinu soovid läbi arutada meili või telefoni teel. Hea ettevalmistus on hea tulemuse saamiseks oluline.

Tartu klientidele pakun soovi korral eelkohtumist. Saame kokku, tutvume ja peame plaani mõnes hubases kohvikus kohvi nautides. Kokku võin saada ka Tallinna klientidega, aga mitte igapäevaselt, lihtsalt uuri, millal Tallinna poole teel olen.

Stuudiod ja ajakulu

Portree-, buduaari ja aktisessioone pildistan nii Tallinnas kui Tartus. Vabasid aegasid uuri minult meili teel.
Head fotod sünnivad heades stuudiotes. Buduaarilike fotode pildistamiseks ei sobi kaugelt mitte kõik stuudiod, ent minul on vedanud, olen leidnud parimad!

TALLINN
Tallinna fotod sünnivad ühes Tallinna luksuslikumas ja hinnatumas stuudios, kus valikus on nii valge kui ka tume saal. See on üks parimaid loomuliku valgusega stuudioid Tallinnas, kus tänu super heale valguse langemisele sünnivad täiesti võrratud pildid! Samuti on siin olemas vajalik tehnika kehapindade väljajoonistamiseks ja varjulisemate fotode tegemiseks. Vaata rohkem pilte stuudiost siit.

Buduaari ja aktifoto

 

IMG_1391

TARTU
Tartu kaunid portreed ja buduaarid sünnivad avaras ja valgusküllases heledas stuudios, kus on valged kardinad ja luksuslik voodi. Samas on olemas ka tumedam stuudio dramaatilisemate ja varjuliste fotode tegemiseks.

Mõlemas stuudios on kauneid luksuslikult disainitud buduaarifotoks sobilikke dekoratsioone ja taustasid.

IMGP8431

Lisaks saame kasutada erinevaid aksessuaare erinevate kompositsioonide tegemiseks. Pildistada saab nii loomuliku valgusega, mis jääb õrn ja õhuline, kui ka stuudiovälkudega (kaunid, kontrastsemad fotod) aga ka luua salapärasemaid ja põnevamaid valguse kompositsioone led valgustusega.  Kõik vajalik tehnika ja võimalused selleks stuudios olemas. Soovi korral saame ühe sessiooni ajal jagada aja nii heledama kui tumedama stuudio vahel, nii saad eriti põneva ja mitmekülgse galerii.

Buduaari ja aktisessioonid Tartus
Pildistamise ajakulu stuudios on on 2-2,5 h. Sessiooni alguses vaatame üle sinu garderoobi ja paneme paika täpsema kaadrite plaani. 
Lisaks pildistamise ajale arvesta ka fotomeigiga 1 h ja kui soovid ka juuste sättimist, siis 30-60 min veel lisaks. Meik ja soeng tehakse enne pildistamist stuudios (Tartus vahel ka kesklinas meigistuudios). Meigi kohta täpsem info allpool.
Juhul kui soovid pildistada enda kodus või väljapool stuudiot, siis anna sellest teada meie esimesel vestlusel. Samuti kui mulle kirjutad, ole hea ja märgi koheselt ka kas soovid pildistada Tallinna või Tartu stuudios.

Millega veel arvestada?

Kui on soov kasutada pildistamisel õrna ja kumavat päevavalgust, siis tuleks pildistamine sättida ajale, mil õues on maksimaalselt valge. Suvel on see aeg pisut pikem, talvel lühem. Ehk kui plaanid ilusaid portreid ja buduaaripilte, siis planeeri aeg pigem ennelõunasele või lõunasele ajale. Varjulisemate fotode jaoks pole kellaaeg oluline.
Õhkkond fotosessioonil on vaba ja hubane. Siiani on kõik tundnud end väga hästi, usun et sina ka. Väike pabistamine enne sessiooni on täiesti loomulik aga kogemus näitab pinge kaob juba esimeste minutitega. Üks minu tugevatest külgedest on just see, et olen alati saanud klientidega väga hea ja vaba kontakti.

buduaar1

Meik
Nii Tartus kui Tallinnas teen koostööd ainult väga professionaalsete meikaritega. Meik on portree- ja buduaarisessioonil nii oluline osa, et siin möödapanekuid lubada ei saa. Meigi kogenud tegija juurde saad broneerida minu kaudu sessiooni aega broneerides.
Fotosessiooni pakett meiki ei sisalda, kuna hinnad varieeruvad. Seega on meik (soovi korral ka juuste sättimine) lisatasu eest. Meigi tasu Tallinnas on 40 EUR, koos juuste sättimisega  60 EUR.  Tartus jääb meigi hind vahemikku 25-35 EUR. Täpsemalt saame kõik läbi rääkida sinuga personaalselt meili teel. 

buduaar5

Mida kaasa? 
Mida kaasa võtta, sõltub sinu enda soovidest ja huvist. Mõtle milline stiil sulle omane on ja lähtu sellest või soovid katsetada totaalselt midagi uut? Vaata oma riidekappi, kingariiulisse, pesusahtlisse. Haara kaasa lemmikasju või midagi mida sa muidu kusagil mujal ei kannaks. Mine shoppama ja osta endale luksuslik pesu, korsett või uus kleit. Sinu vaba valik.

Kirjutan siia sulle mõningad ideed:
Liibuvad püksid või teksad, kui oled pükste inimene.
Kitsas kontoristiilis seelik.
Pintsak või nahkjakk.
Lihtsalt ilusad kleidid ja pluusid.
Lühike, kitsas kleit. Eriti vinged on need, mis seljatagant lukuga või suure avausega.
Seksikad pluusid. Avara kaelusega, mida saab mööda õlga alla libistada.
Läbipaistvad riided.
Valged triiksärgid (nii sinu kui mehe omad).
Mõni äge lohmakas kampsun.
Peenikese kontsaga kingad.
Sukksaapad.
Põlvikud, sukad. Võrksukad.
Neglizee.
Hästi istuv ja ilus seksikas pesu või mitu komplekti.
Sukahoidjad, korsetid.
Stringid (kindlasti haara kaasa mustad)
Ehted. Säravad. Ilusad on alati pärlikeed. Neid on saadaval poodides erinevates variantides.

Mis saab nahadefektidest, voltidest kõhul ja tselluliidist?

Õige valgus ja poosid kaotavad juba ise palju. Aga ära üldse muretse. Kõik sinu poolt valitud ja tellitud fotod saavad väga detailse ja põhjaliku töötluse! Tulemus jääb ilus, puhas, särav ja naturaalne.

Kas ma avaldan sinu pilte?

Ilma sinult luba küsimata ei avalda ma sinust ühtegi pilti! 
Kuna tegu on intiimsema sessiooniga, siis enamasti kliendid soovivad äärmist diskreetsust piltide osas.
Olen mõned  näidistööd teinud modellidega. Leiad need siit ja siit

Plaanin lähiajal kindlasti portfooliot täiendada, kuna oskused on kõvasti täienenud ja kodulehel olevad fotod ei anna enam päris õiget pilti kvaliteedist ja võimalustest mida tegelikult pakun. Siiani on portfoolio täiendamine jäänud puhtalt ajapuuduse taha. Selleks tuleb organiseerida aeg, stuudiod, modellid, meikarid. Kui  soovid tulla minu portfoolio piltidele ja saada endast tasuta kauneid fotosid, siis jälgi minu FB lehte, teen aeg ajalt üleskutseid modellidele. Modelliks tulekul pead arvestama, et prof. meik tuleb sul endal tasuda. Kasutan ainult enda poolt valitud meikarite teenuseid.

Mis maksab?

Eelkonsultatsioonid, kohtumine ja nõuanded ettevalmistuseks
Pildistamine luksuslikus stuudios: 2-2,5h
Või pildistamine sinu kodus või looduses: piiramatu aeg (kuni jaksad ja kuni saame hea galerii, üldjuhul 2-5 h)
Näidisgalerii: umbes 70 kauni fotoga
Failid: 15 detailideni töödeldud originaalmõõdus faili sinu enda valikul. Lisafailide tellimise võimalus (7 EUR/tk). 

Hind: 290 EUR

Broneeringut tehes tuleb tasuda broneeringutasu 50 EUR (arvestan hiljem  sessiooni hinnast maha). Kui fotosessioon tühistatakse või muudetakse vähem kui 2 päevase  ette teatamisega, siis broneeringutasu ei tagastata.
Ülejäänud summa tasumine  ülekandega sessiooni päevaks või kohapeal sularahas.
Soovi korral võimalus tasuda kolmes osas (anna broneerides märku, kui selline soov):
1 osa aega broneerides: 90EUR
2 osa sessioonile tulles: 100EUR
3 osa peale sessiooni kokkuleppel (näidisgalerii edastan peale tasumist): 100EUR
Minult saab tellida peale sessiooni ka prof. kvaliteediga väljaprinte, seinapilte ja albumeid. Tellin need kohtadest, mis teenindavad ainult professionaalseid fotograafe. Kogu info väljaprindi võimaluste kohta saad peale sessiooni ka meili teel.

Sessiooni saab soetada ka kinkekaardina

Kinkekaarte saab realiseerida nii Tallinna kui Tartu stuudiotes. Kaarti ostes ole hea ja maini,  kus seda soov realiseerida on.

Untitled design (3)

 

Untitled-1

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *